Bestyrelsesmøder

Bestyrelsen for FMKB afholder 4 ordinære bestyrelsesmøde i løbet af året. Derudover afholder bestyrelsen løbende statusmøder og deltager i arbejdsgrupper.

Du kan læse referater fra bestyrelsesmøderne her på siden (Lukkede punkter er drift og personale punkter, som  i følge lovgivning er beskyttet og derfor ikke synlige).

Hver år på den årlige generalforsamling vælges bestyrelsesmedlemmerne på skift for en to-årig periode (jf. vedtægterne)

Bestyrelsen

Tommy Brøgger

formand - tommy@fmkb.dk, tel. 20 12 69 30

Martin Barfoed

Bestyrelsesmedlem - martin@fmkb.dk

Tanja Pedersen

Bestyrelsesmedlem - tanja@fmkb.dk

Karin Østergaard

Bestyrelsesmedlem - karin@fmkb.dk

Flemming Rosenbrandt

bestyrelsesmedlem - flemming@fmkb.dk

Helle Roed

Suppleant - helle@fmkb.dk

Dine informationer er modtaget

Vi takker for de indsendte informationer. Har du nogen spørgsmål er du velkommen til at kontakte os på info@fmkb.dk